Kamaráti z TrinityKamaráti z Trinity Hotels & Resorts

Predstavujeme vám pýchu nášho hotela a prvok najvyššieho štandardu služieb v segmente babyfriendly. Prečítajte si zopár detailov krásneho projektu pre deti s názvom Kamaráti z Trinity, ktorý nájdete u nás a vo všetkých Trinity Hotels na Slovensku.

Hravé a milé postavičky (vždy pár, chlapec a dievča) má každý z hotelov siete Trinity Hotels & Resorts. Pre nás ale aj pre našich hostí sú viac ako „len“ maskoti! Sú totiž KAMARÁTI Z TRINITY!


Majú vlastné príbehy, pesničky a koncerty. Sú presne ten malý – veľký detail, pre ktorý sa deti k nám do hotelov tešia. Pretože detičky povedia, že sú to domčeky Skalka, Ozvenky, Čľupka, Vlnky a Kopka so Svetluškou.

A práve domček SKALKA a OZVENKY je náš hotel Atrium. Skalko je horský vodca, ktorý pozná všetky skaly. Motivuje deti k turistike, veď kto by nechcel Skalkov turistický zápisník a preskúmať aspoň zopár miest zo Skalkových tipov na výlety. Ozvenka je jeho kamarátka, ktorá mu spríjemňuje dlhé túry veselými hrami ako napríklad hrou na ozvenu a podobne.Všetky babyfriendly služby v našom hoteli nesú hravé motívy týchto postavičiek. Vítajú ich pri príchode do hotela a hneď na privítanie darujú deťom prekvapenie (omaľovánku a prívesok na krk s menom). Netradičné kamarátstvo sa u nás začína už na recepcii.

Kamarátov stretnú aj na večeri či raňajkách, kde sa deti predháňajú, ktoré sa pochváli koľko spapalo zeleniny, sľubujú že zjedia všetko mäsko. Veď Skalko aj Ozvenka sú ich veľký vzor. Večer si s nimi zatancujú na minidskotéke alebo dokonca na koncerte.


Koncert Kamarátov z Trinity

A tu sa dostávame ku koncertom KAMARÁTOV Z TRINITY. Do siete Trinity Hotels patria 3 hotely (Senec, Sitno a Atrium). Každý hotel má dvojicu kamarátov a spolu všetkých šesť maskotov tvorí hudobno-tanečné zoskupenie.

Majú nahraté už dva albumy a zopár ďalších hitov.Interaktívne, hravé a podnetné

Všetky postavičky Kamarátov z Trinity sú nemé, čo je taký malý detail, ktorý podporuje detskú predstavivosť. Komunikácia gestami je hravá a ľahko zrozumiteľná a práve vďaka nej si ich obľúbia aj naši najmenší hostia.

Kamaráti z Trinity si tak vytvárajú cestičku ku výnimočnému kamarátstvu. Ich hlavným rečníkom je moderátorka Nitka, ktorá koncerty vedie, vysvetľuje tanečné kroky a aktívne zapája deti k interaktívnemu zážitku z koncertu (pocit byť na chvíľu súčasťou koncertu – tancovať ako Kamaráti).Ten posledný a najkrajší detail sú samotné pesničky.

Originálne slovenské pesničky, či dokonca jedna česko – slovenska ako letný hit, ktorého text si vyskladali naši hostia. Vypočujte si tvorbu našich Kamarátov z Trinity na ich Youtube kanály:

Rezervovať