Kulinárske štúdio Foodie

Kulinárske štúdio Foodie

Predstavujeme vám naše jedinečné kulinárske štúdio Foodie. Moderné priestory a prepracovaný koncept zážitkových kurzov varenia pre deti aj dospelých. Doprajte si nadštandard v službách, a tak trochu netradičnú formu voľnočasovej aktivity počas pobytu u nás.

Foodie jedinečný event pod vedením šéfkuchára. Prijmite kulinársku výzvu Foodie, zabavte sa a naučte sa niečo nové od profíka, pre ktorého je varenie záľuba, práca a nikdy nekončiaca hra.Špeciálne kurzy pre deti

Pripravili sme špeciálne kurzy varenia pre deti vedené hravou formou. Mysleli sme na každý detail, a preto má Foodie dve úrovne podlahy. Z vnútornej strany je vyvýšené pódium pre menšie deti, aby komfortne dočiahli na pracovnú dosku. V našom Foodie môžu rozvíjať kreativitu, osvojovať si zručnosti z kuchyne, a to všetko hravo a hlavne bezpečne.

Medzi najobľúbenejšie detské kurzy patria kreslené palacinky a pizza. Všetky recepty sú vyskladané tak, aby ste ich vedeli jednoducho využiť aj doma
vo vašej kuchyni. Nechajte tvorbu programu a zábavy na našich profíkov a premeňte bežný pobyt na tie najlepšie zážitky.


Foodie je tiež ideálny priestor pre organizovanie osláv narodenín. Súčasťou Foodie je aj komfortné sedenie na štýl moderného bistra, odkiaľ môžu rodičia komfortne sledovať svoje deti pri varení. Animátori, maskoti a sprievodné súťaže sú pri tvorbe programu počas oslavy vo Foodie samozrejmosťou.

Špeciálne kurzy pre dospelých, rodiny či priateľov

V ponuke tiež špeciálne kurzy pre rodiny a dospelých, kde si viete vybrať kurz podľa vlastnej chuti. Prijmite kulinársku výzvu Foodie a získajte certifikát Foodie chef. Medzi najobľúbenejšie kurzy patrí kurz zameraný na prípravu steakov, či kurzy zamerané na recepty podľa svetových kuchýň ako indická, japonská či talianská.

Aj tu platí, že všetky recepty sú vyskladané z bežne dostupných surovín a na prípravu aj v klasickej domácej kuchyni bez profi vybavenia. 

V našom Foodie varili aj známi športovci v rámci špeciálnej série relácie pre Digi Tv.

Vymeňte aj vy klasický obed alebo večeru za spoločné varenie vo Foodie. Foodie kurzy vieme pripraviť pre rodiny, jednotlivcov aj skupiny priateľov alebo dokonca ako tému na teambuilding.

Priestor Foodie tiež využívame aj ako aktivitu v rámci netradičných teambuildingov. Napríklad v téme „Môj šéf varí lepšie ako tvoj“.
Objednávky Foodie zážitkové kurzy varenia / detské oslavy

Kurzy Foodie si viete objednať počas pobytov na recepcii hotela. Ak máte záujem o prenájom priestorov či súkromné oslavy narodenín, kontaktujte nás na:
animatori-v-minime hoteli atrium
animatori-v-minime hoteli atrium
animatori-v-minime hoteli atrium
animatori-v-minime hoteli atrium
animatori-v-minime hoteli atrium
animatori-v-minime hoteli atrium
animatori-v-minime hoteli atrium
animatori-v-minime hoteli atrium


Rezervovať