Animácie v Atrium hoteliTrinityhotels, miesto kde tvoríme spomienky na detstvo

Kým vy v hoteli oddychujete, vaše deti získavajú zážitky na celý život.
Cez zábavu, aktivity, súťaže a vystúpenia s animátormi.

Naši animátori v žltých tričkách sú tu pre vás:

  • Vždy usmievaví a energickí
  • Pozitívni a kreatívni
  • Profesionálni moderátori a zabávači

Animačné víkendy - jún


Animačný program - Fantastické leto

Každý deň v týždni nová animačná téma, počas celého leta


  • PONDELOK - Deň športu s Čľupkom Aj ty zbožňuješ pohyb ako náš Čľupko? Zapoj sa do jeho výziev, zdolaj neprekonateľné, premôž svoje sily a nezmeškaj super parkourový výcvik pod dozorom odborníka. Športu zdar!
  • UTOROK: Zápis do Vlnkinej hravej prázdninovej školy Až raz budem učiteľka, budem dávať samé jednotky. Škola cez prázdniny? Nuda? Kdeže..! Teáter komika prichádza s hravou prázdninovou školou, z ktorej jednoznačne nebudeš chcieť odísť. Podarí sa ti získať jednotku od Vlnky?
  • STREDA Karnevalový bašavel pod Tatrami Miluješ hudbu, spev, tanec? Chceš zažiariť vo svetle reflektorov? Tak neváhaj a zaži spolu s Ozvenkou deň, ktorý rozhýbe tvoje boky. Čaká Ťa veľký bašavel spolu s tanečnicami Vivas dance group, s ktorými sa prenesieme do sveta tanca. Príď zažiť malé Rio de Janeiro práve do Tatier a buď súčasťou karnevalového sprievodu.
  • ŠTVRTOK Tatranské kopce volajú Myslíš si, že byť horolezcom je jednoduché? Poznáš turistické označenia? Vieš sa zbaliť na túru? Máš rád výšky? Premôž svoj strach na ceste k neopísateľnému zlaňovaniu s horskou záchrannou službou priamo z hotela!
  • PIATOK Deň otvorených dverí v Kopkovom kulinárskom štúdiu Chceš sa stať súčasťou Kopkovho kuchárskeho tímu? Ukáž svoje kuchárske zručnosti a priprav špeciality pre svojich rodičov. A čo ti pri varení nesmie chýbať? Jednoznačne vareška, ktorú si budeš môcť vyrobiť s odborníkom dreva pánom Slezákom.
  • SOBOTA Cestovanie v čase so Svetluškou Ako to bolo kedysi a ako je to teraz? Móda, foťáky, videá, videohry. Baví ťa niečo z tohto? Naša Svetluška je v tom kráľovná. Prenes sa ňou do virtuálnej reality a staň sa súčasťou veľkolepej svetelnej párty.
  • NEDEĽA Zabávať budú tí najlepší Si pravý Triniťák? Chceš zažiť dobrodružstvo so všetkými našimi kamarátmi, ktorí ťa prevedú svojimi obľúbenými aktivitami? Nebude chýbať ani unikátny portrét vytvorený od slovenského karikaturistu.

Otvoriť podrobný animačný program

Aktivity s animátormi

Animácie pre deti - maĽovanie na tvár

Koncert detskej hudobno - tanečnej skupiny Kamaráti z TRINITY počas pobytu


Pozrite si videá z animácii v našom hoteliHotel Atrium video

Leto v Átriu očami hostí

Hotel Atrium video

Naši animátori z Trinity Hotels

Hotel Atrium video

Koncert Kamarátov z Trinity

Rezervovať